Po słonecznych, upalnych wakacjach nadszedł czas, aby powrócić do szkoły. Uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne w dniu 3 września wzięli udział w uroczystym apelu.

Pani Dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych, przekazała informacje dotyczące nowego roku szkolnego i życzyła wielu sukcesów w nauce. Pani pedagog przypomniała bardzo ważne zasady bezpieczeństwa obowiązujące w drodze do oraz ze szkoły. Po apelu uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych. Zatem oficjalnie rok szkolny 2018/2019 uważamy za otwarty!!! Uczniom składamy życzenia, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień!!!