Dzień Matki to chyba jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Przedszkolaki z grupy 0B uczciły to piękne święto 5 czerwca. Sala przedszkolna stała się sceną, na której, w podziękowaniu za trud wychowania, okazaną miłość i troskę, dzieci z przejęciem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły z chustami, a następnie zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu pt. „O wesołej Ludwiczce”. Mamy otrzymały od swoich pociech własnoręcznie przygotowane kwiaty, wiele uścisków i buziaków. Były łzy wzruszenia nie tylko wśród Mam, ale także wśród dzieci. Na koniec był poczęstunek i miłe rozmowy przy kawie i herbacie. Pamiętajmy, by już od najmłodszych lat uczyć dzieci, aby swoje Mamy szanowały i kochały nie tylko podczas ich święta, ale także na co dzień.