27 października dzieci z grupy 0B przygotowały jesienne przedstawienie pt.”Leśne duszki i grzyby”. Inscenizację obejrzały przedszkolaki z grupy 0A, które z zaciekawieniem oglądały przedstawienie, a następnie odpowiadały na pytania i rozwiązywały jesienne zagadki. Celem spotkania przedszkolaków była integracja najmłodszych uczniów naszej szkoły, obcowanie ze sztuką, przedstawienie jesiennych barw lasu i wyglądu grzybów oraz zapoznanie dzieci z warstwami lasu i ich mieszkańcami. Przedszkolaki wspólnie śpiewały piosenki o jesieni oraz brały udział w zabawie na najszybsze zjedzenie jabłka zawieszonego na sznurku bez użycia rąk. Zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości i urozmaiciła wspólnie spędzony czas. Dziękujemy rodzicom, którzy przygotowali stroje do inscenizacji oraz licznie zaangażowali się w organizację jesiennego kącika z darami jesieni.