Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Ueckermünde,15.12.2022

Od kilku już lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie Interreg „Nauczanie języka sąsiada od przedszkola do zakończenia edukacji - wspólnie żyć i uczyć się w Euroregionie Pomerania.” W ramach tego projektu klasa 8a wzięła udział w kolejnym spotkaniu par tandemowych. Tym razem zostaliśmy zaproszenie do naszej partnerskiej szkoły w  Ueckermünde. 

Tradycją stało się, że mieszkańcy naszego osiedla i uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 28 uczestniczą w osiedlowym marszu z okazji Święta Niepodległości. Jest to wydarzenie nie tylko upamiętniające historię, ale także łączące pokolenia. 

Po czasie ograniczeń, wynikających z pandemii, tegoroczne Mikołajki postanowiliśmy zorganizować w Parku Trampolin.

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pracach porządkowych na cmentarzu przy ul. Topolowej.  Miejsce to choć zapomniane, warto odwiedzić przy okazji nadchodzącego Święta Zmarłych.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051