Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Przetargi
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że  postępowanie rekrutacyjne do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych rozpoczyna się 6 marca. Szczegóły oraz niezbędne dokumentyznajdziecie Państwo na stronie https://nabor.pcss.pl/szczecin/ -  niektóre zostaną opublikowane dopiero w dniu rozpoczęcia rekrutacji.
 
 

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051