Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
images/1_p.jpg

1. ZARZĄDZENIE NR 9/19 PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN z dnia 10 stycznia 2019 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2019/2020 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych


Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

2. UCHWAŁA NR XXVIII/724/17 RADY MIASTA SZCZECIN
z dnia 28 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów wraz z liczbą punktów branych pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznego przedszkola, oddziału przedszkolnego w publicznej szkole podstawowej albo publicznej innej formy wychowania przedszkolnego 
prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów

 
 

 
Rekrutacja do klas pierwszych

 
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych 
 
 
 
 

Wydarzenia

Sukces w konkursie przyrodniczym

27 listopada odbyła się jubileuszowa 25 edycja Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego "Czy znam Szczeciński Park Krajobrazowy Puszcza Bukowa?".

Nie taki strach straszny

Pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym odbyła się 30 października. Zorganizował ją samorząd uczniowski, który zadbał o „upiorną” atmosferę, bo zabawie przyświecała tematyka  z horrorów.

Poetycki koncert…czyli lekcja języka polskiego inaczej

Klasa 6b  w ramach lekcji o obyczajach panujących w Soplicowie  nauczyła się na pamięć  fragmentu ,,Pana Tadeusza”, a dokładnie Koncertu Wojskiego. I chociaż to jest dość długi fragment, 6b kolejny raz udowodniła, że można naprawdę ciekawie recytować.

Koncert Pieśni Patriotycznych

Rocznica Odzyskania Niepodległości to bardzo ważne święto narodowe dla Polaków. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć o tych, którzy walczyli za wolność naszego kraju wykonując piękne pieśni patriotyczne.

Z wizytą w teatrze…

Uczniowie klas 0-III wybrali się do Teatru Lalek „Pleciuga” na przedstawienie pt. „Księżniczki i ziarnko grochu”. Była to barwna opowieść o poszukiwaniu prawdziwych wartości, zagrana przepięknymi lalkami.

Warsztaty z profesorem Jarosławem Gajewskim

8 listopada 2019r. w ramach  24.edycji Jesiennego Turnieju Recytatorskiego Romantycznie 2019 w Szczecin Dąbiu- jednego z najważniejszych turniejów dla recytatorów w Polsce, Szkolny Teatr Zmowa ku Płoni wziął udział w warsztatach z wybitnym profesorem Jarosławem Gajewskim, który zdradził naszym młodym aktorom cenne tajniki pięknej i prawidłowej  recytacji tekstu. 

Spotkanie z aktorem

21 października 2019r. mieliśmy przyjemność spotkać się z aktorem szczecińskiego Teatru Polskiego - z panem Sławomirem Kołakowskim, który w niezwykle ciekawy i barwny sposób opowiedział nam o swojej pracy w teatrze.

WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

1 października uczniowie wzięli udział w wyborach do Samorządu Szkolnego. Nad ich przebiegiem czuwała komisja wyborcza. Najwięcej głosów uzyskał Oliwier Jastrzębski, który będzie pełnił funkcję przewodniczącego SU.

Z WIZYTĄ NA OLIMPIE

Członkowie koła historycznego „ODKRYWCY HISTORII” przywdziali kostiumy i  wcielili się w role bogów greckich. Jako zacni goście zebrani na Olimpie uczestniczyli w uczcie wydanej na ich cześć. Nie mogło zabraknąć boskich specjałów – nektaru i ambrozji. 

WYCIECZKA DO KIDS ARENY kl. 0-III

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wybrali się do Kids Areny. W obiekcie tym dzieci mogły pobawić się w ogromnych salach wyposażonych w dmuchańce, klocki, hulajnogi czy basen z piłkami. Uczniowie wzięli też udział w warsztatach.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl